Włochy- Bibione 7 dni

TERMIN: 12-19 września 2020 r – do ustalenia.

CENA: 1.250 zł/ osoba / 40 – 45 uczestników.

Uwaga ! W przypadku wzrostu ceny EUR lub mniejszej ilości uczestników, cena wycieczki może ulec zmianie.

Kurs EUR przyjęty do kalkulacji 4,30 PLN.

CENA OBEJMUJE:
7 noclegów – zakwaterowanie w apartamentach w Bibione/ 2+2+2/
korzystanie z serwisu plażowego – 1 parasol + 2 leżaki (na apartament)
ubezpieczenie NNW i KL „ ERGO”
obowiązkową wpłatę na Fundusz Gwarancyjny

BIBIONE – znajduje się w połowie drogi między Wenecją a Triestem. Położenie geograficzne i łatwy dojazd z północy sprawiają, że turyści chętnie spędzają tu wakacje. Plaże ogrzewane południowym słońcem łagodnie schodzące do morza, są tu znakomicie utrzymane.

Jest to miejsce idealne zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i miłośników aktywnego wypoczynku. Znajdują się tu korty tenisowe, baseny, gokarty, mini golf oraz wypożyczalnie rowerów. Bibione to świetna baza wypadowa do Wenecji, Padwy, Werony, Triestu oraz miasteczka wodnego „Aquasplash” w Lignano Sabbiadoro, które jest najważniejszym kurortem północnego Adriatyku.

Plaża w Bibione co roku znajduje się w rankingach najpiękniejszych i najczystszych plaż Adriatyku, dodatkowo plasuje zaszczytne miejsce w rankingu plaż wyróżnionych Certyfikatem „Błękitnej Flagi”, międzynarodowego certyfikatu najwyższych standardów, m.in. czystości wód i bezpieczeństwa plażowiczów.

ZAKWATEROWANIE: Apartamenty 5/6-osobowe (2 + 2+ 2) położone w centralnej części Bibione, w budynkach otoczonych zielenią, w odległości około 200 m od plaży. Wyposażenie: 1 sypialnia z podwójnym łóżkiem, 1 sypialnia z 2 pojedynczymi łóżkami, pokój dzienny z aneksem kuchennym z lodówką, łazienka z prysznicem, balkon. Każdy apartament ma miejsce parkingowe. Należy zabrać ze sobą bieliznę pościelową, środki czystości, ręczniki oraz środki higieniczne.
Kończąc pobyt, należy posprzątać apartament. Wyżywienie we własnym zakresie.